Upgrade DH
Upgrade DH: Europos centralizuoto šilumos tiekimo tinklų veiklos atnaujinimas
anglų vokiečių bosnių danų kroatų italų lietuvių lenkų olandų

Projekto koordinatorius


WIP Munich

WIP  Renewable Energies – WIP, Vokietija

Kontaktiniai asmenys: Dominik Rutz, Cosette Khawaja

Email: dominik-rutz@wip-munich.de
Tel.: +49 89 720 12 741
Email: cosette.khawaja@wip-munich.de
Tel.: +49 89 720 12 763
Interneto tinklalapis: www.wip-munich.de

Projekto partneriai


SIG Solites

Steinbeis Research Institute for Solar and Sustainable Thermal Energy Systems- SIG Solites, Vokietija

Kontaktinis asmuo: Carlo Winterscheid
El.paštas: winterscheid@solites.de
Tel.: +49 (0)711 673 2000-80,
Interneto tinklalapis: www.solites.de
 


Lithuanian District Heating Association – LDHA, Lietuva

Kontaktinis asmuo: Audrone Nakrosiene
Email: audronenakrosiene@gmail.com
Tel: +37068250535
Interneto tinklalapis: www.lsta.lt


STINKLAI

Salcininku Silumos Tinklai – STINKLAI, Lietuva

Kontaktinis asmuo: Elena Pumputienė
Email: elena.pumputiene@sstinklai.lt
Tel.: +370 380 52608
Interneto tinklalapis: sstinklai.lt



EPBiH
JP Elektroprivreda BiH d.d. – EPBiH, Bosnija ir Hercegovina

Kontaktinis asmuo: Anes Kazagic
Email: a.kazagic@epbih.ba
Tel.: + 387 (0) 33 751 743
Interneto tinklalapis: elektroprivreda.ba


AGFW
AGFW-Projektgesellschaft für Rationalisierung, Information und Standardisierung mbH – AGFW,  Vokietija

Kontaktinis asmuo: Sebastian Grimm
Email: s.grimm@agfw.de
Tel: +49 69 6304-200
Interneto tinklalapis: agfw.de


FSB

University of Zagreb, Faculty of Mechanical Engineering and Naval Architecture – UNIZAG FSB, Kroatija

Kontaktinis asmuo: Tomislav Pukšec
Email: tomislav.puksec@fsb.hr
Tel.: +385 1 6168 242
Interneto tinklalapis: www.fsb.unizg.hr



COWI

COWI A/S – COWI, Danija

Kontaktinis asmuo: Reto Michael Hummelshøj
Email: rmh@cowi.com
Interneto tinklalapis: www.cowi.com



OPTIT

OPTIT Srl – OPTIT, Italija

ContactKontaktinis asmuo: Matteo Pozzi
Email: matteo.pozzi@optit.net
Tel.: +39 051 4381574
Interneto tinklalapis: www.optit.net


HERA

Gruppo Hera – HERA, Italija

Kontaktinis asmuo: Alessandra Fornasier  
Email: alessandra.fornasier@gruppohera.it
Interneto tinklalapis: www.gruppohera.it


EHP

Euroheat & Power – EHP, Belgija
Kontaktinis asmuo: Alessandro Provaggi
Email: ap@euroheat.org
Interneto tinklalapis: www.euroheat.org